Головна

Як у Полтаві розвиватимуть соціальне замовлення? Друкувати

18 лютого 2010 р. у м. Полтава в рамках проекту «Посилення громадянського суспільства через кордони для розвитку демократії», що фінансується Фондом підтримки демократії ООН, проекту «Посилення ролі громадянського суспільства у захисті прав дітей», що фінансується Європейською Комісією, та проекту "Інформаційна кампанія щодо забезпечення права вразливих груп дітей на виховання у сім'ї чи сімейному середовищі", що фінансується Канадським фондом підтримки місцевих ініціатив, відбувся круглий стіл «Запровадження механізму соціального замовлення на рівні Полтавської міської ради для задоволення потреб окремих цільових груп міської громади та ефективної роботи місцевого самоврядування».

У обговоренні взяли участь як представники громадських організацій м. Полтави, члени робочої групи проекту «Посилення громадянського суспільства через кордони для розвитку демократії», так і представники місцевої влади.

Поряд з презентаціями міжнародного досвіду запровадження соціального замовлення, учасники обговорили передумови розвитку соціального замовлення у Полтаві та подальші кроки налагодження діалогу між громадськими організаціями та місцевою владою. Це, насамперед, розробка механізму здійснення соціального замовлення на рівні Полтавської міської ради та посилення спроможностей місцевих ІГС для участі у відповідних процедурах.

В результаті круглого столу було сформовано робочу групу з представників місцевих органів влади та громадських організацій для аналізу сучасної ситуації з надання послуг міській громаді та розробки механізму соціального замовлення у м. Полтава.

Окрім обговорення розвитку механізму соціального замовлення під час круглого столу було презентовано проекти, підтримані в рамках грантової програми Ресурсного центру ГУРТ, яка реалізовується в рамках проекту ЄС «Посилення ролі громадянського суспільства в захисті прав дітей».

Довідково

Проект «Посилення громадянського суспільства через кордони для розвитку демократії» впроваджується Мережею Euclid (Великобританія) у партнерстві з Ресурсним центром ГУРТ (Україна), Творчим центром ТЦК (Україна), Contact Center (Молдова), World Window (Молдова), CReDO (Молдова), FDSC (Румунія), European Exchange (Німеччина).

Метою Проекту є посилення спроможності ІГС у сфері мережування та адвокасі, а також вдосконалення роботи існуючих механізмів взаємодії між державою та громадянським суспільством.

Проект "Інформаційна кампанія щодо забезпечення права вразливих груп дітей на виховання у сім'ї чи сімейному середовищі" здійснюється Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив.

 
Проект фінансується Європейською Комісією

Логотип Європейського Союзу


Логотип ресурсного центру ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ, 2019.