Головна

Вийшов новий випуск журналу «Права дітей», присвячений 20-річчю Конвенції ООН з прав дитини Друкувати


Права дітейКоли і чому постала необхідність у прийнятті окремого міжнародного договору – Конвенції для найменших громадян, які права за нею мають лише діти і не мають дорослі, як врахувати думки дітей у прийнятті важливих для них рішень в сім’ї, школі, під час організації дозвілля, в роботі державних органів читайте в новому номері журналу «Права дітей», який видають Представництво благодійної організації «Кожній дитині» в Україні та Молодіжний інноваційний центр «Медіа-М».

Про найактуальніші проблеми дітей в Україні і світі та шляхи їх вирішення розповідають в своїх інтерв’ю на сторінках журналу новий представник Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Юкіе Мокуо і засновниця Всесвітнього дитячого фонду Королева Швеції Сільвія.

«Як почуваються наші діти, залежить не тільки від політики та заходів влади, а й від дій та ставлення оточуючих, - вважає В. Кузьмінський, директор ПБО «Кожній дитині» в Україні: У цьому номері Ви знайдете актуальні інтерв’ю, статті, ресурси про права дітей, покликані нагадати батькам, дітям, суспільству про потребу враховувати інтереси дитини й дотримуватися її прав у прийнятті всіх важливих рішень, як на рівні сім’ї, так і на рівні держави».

 У номері також читайте:

Інтерв’ю з новим представником Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Юкіе Мокуо та інформацію про новий проект допомоги дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах в матеріалі «Інвестиції в дітей – запорука розвитку майбутнього української нації»; - Конвенція ООН про права дитини: її витоки, упровадження і контроль - Білль про права маленької людини: доступно про основні та особливі права дітей, викладені у Конвенції - Соціальні технології. Як допомогти дітям реалізувати своє право на участь у процесі прийняття рішень? Про це в статті «Не говоріть про дітей, а запитайте у них» - Як залучити громаду до захисту прав дітей? Про український досвід створення мереж та адвокації прав дітей в Полтаві, Миколаєві та Львові - Благодійність по-королівському: Королева Швеції Сільвія розповіла про те, як їй вдається змінювати життя знедолених дітей на краще.

Ознайомитися із електронною версією журналу «Права дітей» можна в розділі «Бібліотека» на сайті Представництва благодійної організації “Кожній дитині” в Україні www.everychild.org.ua, для отримання журналу поштою, прохання надсилати запит на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Відгуки та пропозиції, щодо наповнення та оформлення видання, а також матеріали для публікацій, надсилати на адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Вісник «Права дітей» - періодичне видання, призначене для представників державних органів влади, недержавних організацій та міжнародних інституцій, фахівці в сфері соціальної роботи, прав людини, дитини та соціальної політики, що діють у сфері реформування та вдосконалення системи опіки та піклування над дітьми в Україні.

Завантажити

 
Проект фінансується Європейською Комісією

Логотип Європейського Союзу


Логотип ресурсного центру ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ, 2019.