Головна

Як ефективно планувати зміни у сфері захисту прав дітей? Друкувати

В рамках Проекту ЄС «Посилення ролі громадських організацій у захисті прав дітей» у Полтаві, Львові та Миколаєві відбулися конференції у форматі відкритих просторів «Громадянське суспільство і влада: як разом перетворити Полтаву на місто, дружнє до дитини?» (Полтава, 11 – 12 вересня 2009), «Захист прав дітей: потенціал невикористаних можливостей» (Львів, 15-16 вересня 2009), «Як вирішити проблеми позашкільної бездоглядності дітей Миколаєва?» (Миколаїв, 18 – 19 вересня).

Метою відкритих просторів було покращення діалогу між громадськими організаціями, представниками влади та громадою щодо започаткування процесу розвитку та трансформації системи захисту прав дітей.

Учасники відкритих просторів, серед яких лідери громадських організацій, що працюють з дітьми, представники органів місцевої влади, освітяни, правозахисники, духовенство, обговорили проблемні питання захисту прав дітей: співпраця громади та органів влади, підтримка сімей з дітьми, робота з вихованцями інтернатних закладів, розвиток послуг для дітей та сімей з дітьми, залучення дітей до прийняття рішень стосовно захисту їхніх прав тощо.

Ігор Бущак, місцевий координатор проекту у м. Львові, вважає, що відкритий простір допоміг актуалізувати існуючі проблеми у сфері захисту прав дітей і став конструктивною платформою для планування подальших спільних дій.

 
Проект фінансується Європейською Комісією

Логотип Європейського Союзу


Логотип ресурсного центру ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ, 2019.