Головна

Права дитини: міжнародні стандарти та державна політика в Україні Друкувати

У м. Миколаїв 5 – 6 травня 2009 у рамках Проекту ЄС "Посилення ролі громадянського суспільства в захисті прав дітей" відбувся тренінг «Права дитини: міжнародні стандарти та державна політика в Україні».

Учасниками тренінгу стали лідери громадських організацій Миколаєва, які працюють в сфері захисту прав дітей, а також представники Управління освіти,Управління соціальних виплат та компенсацій та Департаменту праці та соціального захисту населення.

Учасники тренінгу проаналізували поняття прав дитини, задеклароване у  Конвенції ООН, визначили особливість Конвенції ООН порівняно з попередніми документами, щодо прав дитини та порівняли міжнародні документи та політику у сфері захисту прав дітей в Україні. Тренінг проводили експерти Молодіжного інноваційного центру «Медіа-М» Василина Дибайло та Володимир Кузьмінський.

Після тренінгу відбулась зустріч коаліції інститутів громадянського суспільства, які працюють в сфері захисту прав дітей в м. Миколаєві. На зустрічі громадські організації висловили свою готовність об’єднати зусилля та підписати Меморандум про спільні дії щодо захисту дітей у Миколаєві. Наступними кроками коаліції буде аналіз ресурсного потенціалу громади та розробка пріоритетного напряму діяльності. У зустрічі взяли участь представники 11 організацій, які активно працюють з дітьми та для дітей у Миколаєві.

У рамках Проекту ЄС "Посилення ролі громадянського суспільства у захисті прав дітей" тренінг "Права дитини: міжнародні стандарти та державна політика в Україні" також відбудеться 26 - 27 травня 2009 у Полтаві та 28 - 29 травня у Львові.

 
Проект фінансується Європейською Комісією

Логотип Європейського Союзу


Логотип ресурсного центру ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ, 2019.